„Becoming. Dziennik motywacyjny, który pozwoli ci odnaleźć swój głos” to publikacja towarzysząca światowemu bestsellerowi Michelle ObamyBecoming. Moja historia”

Dziennik zawiera wstęp w postaci intymnego listu Michelle Obamy oraz ponad 150 przygotowanych przez nią, inspirujących pytań i cytatów, które współgrają z kluczowymi tematami wspomnień Obamy. Michelle chce w ten sposób pomóc czytelniczkom zastanowić się nad ich osobistą i rodzinną historią, ich celami, wyzwaniami i marzeniami, zrozumieć, co je porusza, przynosi nadzieję oraz jaką przyszłość wyobrażają sobie dla siebie i swojej społeczności. Michelle Obama

Michelle Obama pisze we wstępie: „Mam nadzieję, że użyjecie tego dziennika do zapisywania swoich doświadczeń, myśli i uczuć, ze wszystkimi ich niedoskonałościami i bez oceniania… Nie musimy pamiętać wszystkiego. Ale wszystko, co pamiętamy, ma wartość”. Michelle Obama

Dziennik „Becoming” ukaże się w ponad 20 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Indiach, Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Tajwanie i Chinach, a wkrótce zostaną ogłoszone kolejne państwa.

Data światowej oraz polskiej premiery dziennika to 19 listopada 2019 r.

 

Michelle Obama zdjęcie z okładki książki Becoming

Michelle Obama zdjęcie z okładki książki Becoming

Michelle Obama – Pełniła funkcję Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych od 2009 do 2017 roku. Będąc absolwentką Princeton University i Harvard Law School, rozpoczęła karierę prawniczą w kancelarii Sidley & Austin w Chicago, gdzie poznała swojego przyszłego męża Baracka Obamę. Pracowała również w urzędzie burmistrza Chicago, na University of Chicago oraz w jego Centrum Medycznym. Była założycielką chicagowskiego oddziału Public Allies – organizacji przygotowującej młodych ludzi do podjęcia pracy w służbie publicznej. Obamowie obecnie mieszkają w Waszyngtonie i mają dwie córki: Malię i Sashę. W 2018 wydała autobiografię „Becoming. Moja historia”, której polska wersja ukazała się w 2019 roku nakładem Wydawnictwa Agora.

“Becoming” jest światowym mega-bestsellerem (ponad 10 mln sprzedanych egzemplarzy)


Tagi: , , , ,

Share This